Welkom op mijn weblog
Hallo, Ik ben Ria. Ik ben juf van een JRK-groep
(4 t/m 7 jaar) in het speciaal basisonderwijs.
Deze weblog is gemaakt om ouders, opa's/oma's, collega's, vrienden en alle andere belangstellenden op de hoogte te houden van de gebeurtenissen in onze groep. Neem regelmatig een kijkje.
Vriendelijke groeten van
Dit zijn wij
        
                  
                        
  
 
 
        
 
 
              
    
 
  

 

Kampioenen????
Dat valt toch een beetje tegen met dat Nederlandse voetbal. Het ziet er nu naar uit dat dit thema wat korter wordt dan we hadden gehoopt. Hoewel...we geven de moed natuurlijk nog niet op.
We houden de standen nauwkeurig bij. Voor ieder doelpunt plakken we een bal op. Jammer dat het er voor Nederland maar zo weinig zijn.
  
Ons "boek van de week"  ging natuurlijk ook over voetbal. Kareltje vindt voetballen heel leuk, vooral als zijn hele familie meedoet. We leerden d.m.v. dit boek veel over winnen en verliezen.
 
Het was deze week best moeilijk om veel foto's te maken. Van het maken van het vaderdagcadeau kan ik uiteraard niets laten zien en bovendien was ik veel buiten de klas vanwege het afnemen van de toetsen. Gelukkig zijn nu bijna alle kinderen klaar.
Er is evengoed hard gewerkt. We maakten bv. onszelf als voetballer. Zoals u ziet hebben wij geen rugnummers maar buiknummers. Het zou toch jammer zijn als je ze na het opplakken niet meer zou zien?
  
  
 
   
  
 
Uit het rekenkastje kwam dit keer Snoes de Sorteerpoes op bezoek. Snoes wil ook graag voetballer worden en ze begon enthousiast met trainen. Ze gebruikte daarvoor de grote rode gymbal. Het zal u niet verbazen dat het niet zo goed lukte. We hebben ballen in vele maten verzameld. Welke bal is voor welke sport? Waarom kan je niet tennissen met een basketbal of voetballen met een pingpongballetje? We hebben de ballen van groot naar klein gelegd en daar een paar spelletjes mee gedaan. We kunnen nog veel meer dingen van groot naar klein leggen, of van dik naar dun, of van hoog naar laag enz. Als we het hebben geoefend met echte materialen doen we het ook met plaatjes. Dan wordt het ineens veel moeilijker.
 
 
 
Er werden nog meer "voetbalwerkjes" gedaan bv. kralenplanken leggen van de vlag, een voetbal of een voetbalschoen.
  
  
schrijfoefeningen
  
en niet te vergeten een gezelschapsspelletje: Wie is er het eerste bij het doel?
 
Juelson werkt met de legoletters en maakt al heel goed woorden na
 
en Mart en Quinten werken met de stokjes en ringendoos.
  
De kinderen hebben ruim op tijd hun vaderdagcadeautje meegenomen. Ze hebben beloofd om het goed te verstoppen tot zondag. Nu maar hopen dat de vaders er blij mee zijn.
 
 
 
 
 
enne......
 
 
groeten,
 

Reacties

op 15-06-2012 21:40
hallo juf ria,
hadden we maar zulke goede spelers in het nederlands elftal.
dan hadden we meer ballen achter onze vlag staan.
maar we houden de moet erin,wie weet maandag kunnen er nog wat ballen bij.
het ziet er weer heel leuk uit allemaal in de klas.
een heel fijn weekend en veel balplezier.
de groetjes van de oma van dimitri
op 15-06-2012 21:40
leuk dat jullie druk bezig waren met het Ek alleen heel jammer dat nederland er nog niks van bakt.hopen dat ze zondag veel scoren en winnen van portegal dan pas zijn ze door en kunnen de slingers nog blijven jangen.het is wel een spektakel.ik denk dat ze het niet redden maar hoop wel dat ze het gaan redden.en leuk dat de kinderen wat hebben gemaakt voor vader dag.dimitri kwam thuis en zei mama ik ga het verstoppen in me kast.en latere zei hij tegen zijn vader ligt in mijn kast maar hij heeft niet gezegt wat hij heeft gemaakt .toen het moederdag was toen zei hij mama ik heb vaas gemaakt.weet hij veel dat ik het niet mag weten hopen dat hij niks zegt tegen zijn vader.fijn wekend jullie ook en een fijne en hopelijk een leuke en goeie afloop voor het nederlandselftal.groetjes moeder van dimitri
Marcia da Rocha op 15-06-2012 20:42
Hallo juf Ria,
Wat een drama is het EK tot nu toe zeg. Maar we houden de moed er zeker in. Hopen dat er maandag heel wat doelpunten bij geplakt kunnen worden voor NL natuurlijk
Wel leuk hoe jullie er zo mee bezig zijn. De voetballers zijn toppie. Zo leuk met die echte hoofdjes er boven.
En nu komt vaderdag er ook nog aan. Heel speciaal voor Juelson. Hij heeft netjes zijn cadeau verstopt, gelukkig was papa nog aan het werk toen hij thuis kwam uit school dus hij had voldoende tijd om een plekje te vinden
Prettig weekend en ook veel plezier met het kijken naar de beslissende wedstrijd.
Groetjes Marcia
Commentaar
Jouw naam/bijnaam
Website url
E-mail
Dit is een verplicht veld
Wat is er nieuw?

29-09-2018:

Mededeling

20-07-2018:

Dat was het dan 

14-07-2018:

Stoer

  6-07-2018:

Wat een drukke week

29-06-2018:

Boevenstreken

22-06-2018:

Bij de politie

15-06-2018:

Op schoolreis

  8-06-2018:

Komt dat zien!

 1-06-2018:

Met kunst- en vliegwerk

25-05-2018:

Kunstenaars

18-05-2018:

Uit de kunst

11-05-2018:

Geheimpje

20-04-2018:

Falderalderiere

13-04-2018:

Alle eendjes zwemmen in

het water

  6-04-2018:

Over een lelijk eendje

30-03-2018:

Prettige paasdagen

23-03-2018:

Paaseieren

16-03-2018:

Op weg naar Pasen

 9-03-2018:

Themaloos

23-02-2018:

Een kind kan de was doen

16-02-2018:

Kleding

  9-02-2018:

Een feestelijke week

 2-02-2018:

Wie de schoen past

26-01-2018:

Nu even niet

19-01-2018:

Onze supershop

12-01-2018:

Gelukkig 2018

22-12-2017:

Kerst 2017

15-12-2017:

♪♫ Let it snow ♪

  8-12-2017:

Van 't één naar het ander

  1-12-2017:

Nog een paar nachtjes

24-11-2017:

Zie ginds komt de....

17-11-2017:

Paddenstoelen, bloembollen

en een stoomboot

10-11-2017:

Lust jij ook een paddenstoel?

 3-11-2017:

Herfst???

20-10-2017:

Pompoensoep

13-10-2017:

Wij zijn niet bang

  6-10-2017:

Gruwelijk eng

29-09-2017:

Spoken bestaan niet

22-09-2017:

Bang mannetje

15-09-2017:

Ik ben ik en jij bent jij

 8-09-2017:

Daar zijn we weer

 

 

 

 

 

Contact
Naam
E-mailadres
Opmerkingen
Vul onderstaande captcha in.
Dit is een verplicht veld
Domeinregistratie en hosting via mijndomein.nl